شما اینجا هستید: bornapardazan.irنرم افزارSentaurus TCAD

بسته نرم افزار Sentaurus TCAD

نرم افزار Sentaurus TCAD (Synopsys TCAD) نرم افزاری جامع مخصوص شبیه سازی پروسه و ادوات الکترونیکی می باشد. این ابزار شبیه سازی، کاربردهای متنوعی شامل شبیه سازی ادوات الکترونیکی سی ماس، توان، حافظه، سنسور تصویر، باطری خورشیدی و ادوات آنالوگ و فرکانس بالا دارد. علاقمندان می توانند اطلاعات تکمیلی در مورد امکانات این نرم افزار و آموزش مقدماتی آن را از طریق جستجوی اینترنتی به دست آورند. این نرم افزار با استفاده از VMware Workstation و در محیط لینوکس به صورت نصب شده اجرا میشود و کاربر نیازی به طی مراحل پیچیده نصب ندارد. توضیحات اولیه در مورد نحوه اجرای نرم افزار و نحوه دریافت و نصب فایل License در بسته ارسالی موجود است. در مورد رفع اشکال و پاسخگویی به سوالات احتمالی در رابطه با اجرای نرم افزار میتوانید پس از ورود به سایت از طریق بخش پشتیبانی اقدام نمایید.

بسته نرم افزاری Sentaurus TCAD vD 2010 شامل نرم افزار اصلی به همراه نرم افزارهای جانبی مورد نیاز و آموزشهای لازم در قالب دو DVD با پست پیشتاز ظرف مدت حداکثر دو روز کاری پس از ثبت سفارش، ارسال می شود. (قابل ارسال به سراسر ایران)

این نرم افزار به لایسنس منحصر به فرد مخصوص رایانه ای که بر روی آن اجرا می شود نیاز دارد و مطابق دستورالعمل راهنمای همراه برنامه، لایسنس برای خریدار به منظور اجرا بر روی یک رایانه ارسال خواهد شد. امکان سفارش لایسنس های بیشتر به منظور اجرای نرم افزار بر روی رایانه های دیگر برای خریداری که قبلا نرم افزار را خریداری کرده، پس از ورود به پرتال مشتریان وجود دارد.

  • هزینه ارسال نرم افزار + سفارش لایسنس برای 1 رایانه: 190 هزار تومان
  • هزینه سفارش لایسنس برای هر رایانه اضافه: 90 هزار تومان

Minimum System Requirements:
OS: Windows XP - Vista - 7 - 8 - 8.1 (x86 or x64)
CPU: Dual Core, 1.6 GHz or above.
Ram: 2 GB
Hard: 20 GB Free Space
DVD Drive

بالا