شما اینجا هستید: bornapardazan.irطراحی وبتعرفه های پشتیبانی وب سایت

تعرفه های پشتیبانی وب سایت و نرم افزار

مزایای استفاده از پلن های پشتیبانی و خدمات ارائه شده:

 • انجام به روز رساني و اعمال تغييرات وب سايت بدون نياز به تخصص، نيرو و دانش فني از سوی مشتری. (انجام به روز رسانی مطالب و یا اعمال تغییرات بر روی وب سایت بدون خرید بسته پشتیبانی بر عهده مشتری و با مسئولیت وی بوده که نيازمند داشتن مهارت و دانش علوم رایانه ای و يا تامین نيروي فني است)
 • استفاده از امكانات در حال افزايش. (برخورداری از آخرین به روز رسانی ها در ماژول ها و امکانات وب سایت)
 • شناخت بهتر و واقع بينانه اهداف. (نیروی متخصص از تسلط بیشتر بر روی وب سایت و پیش بینی دقیق تری از آینده وب سایت و نقشه آن برخوردار است)
 • بهره برداري مفيد و كارآمد وب سايت.
 • حداقل مشاهده اشتباهات در عملكرد وب سايت.
 • امنيت بیشتر وب سایت. (به روز رسانی و نظارت پیوسته بر روی وب سایت از نظر رعایت مسایل امنیتی)
 • مديريت آسان وب سايت از هر كجاي دنيا بي نياز از هرگونه نرم افزار از طریق برقراری تماس و ارسال درخواست به شرکت.
 • افزايش بازديدكنندگان سايت بر اساس به روز رساني موثر و رعایت اصول SEO.
 • بکاپ گیری و تهیه نسخه پشتیبانی به صورت منظم (روزانه، هفتگی و ماهانه) و نگهداری فایل های بکاپ تا 3 ماه برای پلن های پشتیبانی Gold.
 • امکان ارتقا و افزایش امکانات مختلف در فاز های زمانی متفاوت.
 • امکان اضافه کردن ماژول و امکانات اختصاصی در کوتاهترین زمان.
 • پشتیبانی توسط نیروهای مجرب و پاسخگو.
 • صرفه جويي در وقت و هزینه های نگهداری وب سایت.
 • تمدید یا ثبت رایگان دامنه .ir برای وب سایت مورد پشتیبانی در طول زمان اعتبار پلن های پشتیبانی یکساله.

 

تعرفه پلن های پشتیبانی بر اساس نوع بسته وب سایت

نوع بسته وب سایت

اعتبار پلن پشتیبانی

پلن Bronze

پلن Silver

پلن Gold

شخصی

یکساله

190

295

400

شرکتی

یکساله

405

530

655

سازمانی

یکساله

695

885

1170

 • تمامی مبالغ در جدول فوق برحسب هزار تومان و بدون احتساب مالیات می باشد.
 • ريز قيمت تمامي ماژولها در تعرفه ماژولهاي نرم‌افزار مشخص گرديده است.
 • برای مشاهده "نوع وب سایت" یا "پکیج های نرم افزار" به بخش تعرفه های طراحی مراجعه کنید.
 • قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

 

 مشخصات پلن های پشتیبانی

نوع پلن

حداکثر زمان پاسخ گویی

تیکت

ایمیل

تلفن

بکاپ گیری منظم

Gold

2 روز کاری

دارد

دارد

دارد

دارد

Silver

3 روز کاری

دارد

دارد

دارد

-

Bronze

5 روز کاری

دارد

دارد

-

-

در صورت نیاز به پشتیبانی در زمانی که بسته وب سایت مشتری دارای پشتیبانی نمی باشد هزینه آن بصورت ساعتی محاسبه و هر ساعت آن مبلغ 25 هزار تومان شارژ و حداقل یک ساعت منظور می گردد. 

 

آموزش

آموزش طي جلسات تعيين شده هر پكيج نرم‌افزاري بصورت حضوري انجام مي شود. مدت هر جلسه 2 ساعت و بنا به درخواست مشترك در طول مدت پشتيباني (براي يك يا چند نفر از نمايندگان مشترك بطور همزمان) تشكيل مي‌شود و در محیط شرکت یا نمایندگی آن مجموعه میباشد. درصورت نياز مشترك به تشكيل جلسات آموزشي مازاد، برگزاري هر جلسه با پرداخت 60 هزار تومان انجام پذير خواهد بود.

 

پشتيباني

پشتيباني نرم افزار بصورت 24 ساعته از طريق تلفن، دورنگار، پست الكترونيك و ارسال تیکت بر اساس پلن پشتیبانی خریداری شده انجام مي‌گيرد، تمامي سفارشات جدید وب سایت بین 2 ماه تا یک سال با توجه به نوع وب سایت سفارش داده شده دارای پلن پشتیبانی رایگان بوده و درصورت نياز مشترك نسبت به افزايش مدت پشتيباني ، ارائه خدمات پشتيباني به صورت دوره های یک ساله با پرداخت مبلغ مورد نظر بر اساس جدول تعرفه های پشتیبانی وب سایت، انجام‌پذير خواهد بود.

 

دریافت مکمل های نرم افزاری و بسته های به روز رسانی نرم افزار

تمامي بسته های وب سایت شامل دریافت مکمل های نرم افزاری بوده و به اين معناست كه در صورت انتشار نگارش جديد نرم افزار ، نگارش جديد بصورت رايگان قابل دريافت نخواهد بود. درصورت تمايل مشترک به ارتقا نرم افزار، هزینه و بسته وب سایت مشمول تخفیف خواهد بود.

 

سرويس ميزباني وب

هر بسته وب سایت به همراه يك سرويس ميزباني وب متناسب با آن بسته ارائه مي‌شود. سرويس ميزباني وب هر بسته به مدت 6 ماه به‌صورت رايگان قابل استفاده مي‌باشد كه پس از آن و در صورت تمايل مشترك بر طبق تعرفه روز خدمات ميزباني وب قابل تمديد مي‌باشد. استفاده از سرويس ميزباني وب مذكور اختياري بوده و مشترك در صورت تمايل مي‌تواند پكيج نرم‌افزاري خود را با سرويس‌هاي ديگر ميزباني برناپردازان و يا ساير شركتها مورد استفاده قرار دهد. لازم به ذکر است که ارائه سرویس پشتیبانی فقط به وب سایتهای میزبابی شده توسط برناپردازان امکان پذیر است.

 

ورود اطلاعات سايت

منظور از ورود اطلاعات سايت ايجاد و طراحي ظاهري صفحات با استفاده از نرم افزار مي‌باشد که اين عمل توسط مشترک به راحتي قابل انجام است، چنانچه مشترک ورود اطلاعات و طراحي صفحات را نيز به شرکت محول نمايد ، هزينه هر صفحه براساس تعداد صفحات و طبق تعرفه طراحي محاسبه مي‌گردد.

 

چندزبانه

در صورت نياز به افزودن تعداد زبانهاي سايت، افزايش هر زبان با پرداخت مبلغ 200 هزار تومان قابل اجرا و انجام پذیر خواهد بود که این مبلغ با توجه به حجم و گستردگی مطالب وب سایت و نوع زیان متغیر می باشد.

 

پوسته اختصاصي (Skin)

پكيج‌هايي كه شامل پوسته اختصاصي مي‌باشند علاوه بر قابليت استفاده از پوسته‌هاي آماده مي توانند طرح پوسته (Skin) مورد نياز خود را سفارش دهند. هزينه طراحي هر پوسته سفارشي 250 هزار تومان محاسبه مي شود و اگر دارای jQuery باشد 300 هزار تومان محاسبه مي شود. پوسته‌هاي سفارشي در واحد گرافيك طي 14 روز كاري طراحي و بر روي نرم‌افزار قرار مي‌گيرند. در صورت ارائه طرح گرافیکی آماده توسط مشترک بر اساس استاندارد برنامه پس از تایید بخش فنی، مبلغ 50 هزار تومان بابت نصب قالب و بازنشانی مطالب و بخشهای وب سایت دریافت و مدت 3 روز کاری برای انجام آن زمان در نظر گرفته می شود.

 

تعرفه ماژولها

درصورتي كه يك يا چند ماژول نرم‌افزار در پكيج مورد نظر وجود نداشته باشد، مشترك مي‌تواند به جاي تهيه پكيج بالاتر، صرفاً ماژول يا ماژولهاي مورد نيازي را كه در پكيج‌هاي بالاتر وجود دارد تهيه و به پكيج خود اضافه نمايد. برای مشاهده تعرفه های هر ماژول به صفحه معرفی بسته های وب سایت مراجعه و یا با شرکت تماس حاصل نمایید.

بالا